








21 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Колір | Темно-сірий |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33.5 кг |
| Вбудовані механізми | механізм Multi-functional Tilt |
| Граничний кут нахилу спинки | 135° |
| Для дітей | Немає |
| Каркас | Метал |
| Оббивка | тканинна |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулювання висоти сидіння | є |
| Регулювання кута нахилу спинки | з регулюванням кута нахилу спинки |
| Регулювання підлокітників | з регулюванням підлокітників |
| Розміри сидіння | 49 х 47 см |
| Розміри спинки | 54 х 82 см |
| Тип | геймерське крісло |