









14 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Колір | Чорний |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28.5 кг |
| Вбудовані механізми | механізм Conventional Tilt, нахил спинки, газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | 160° |
| Для дітей | Немає |
| Каркас | Метал |
| Оббивка | тканинна |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулювання висоти сидіння | є |
| Регулювання кута нахилу спинки | з регулюванням кута нахилу спинки |
| Регулювання підлокітників | з регулюванням підлокітників |
| Розміри сидіння | 57 х 54 см |
| Розміри спинки | 55 х 86 см |
| Тип | геймерське крісло |