
1 799 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 94 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 64.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 3 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 40 % |
| Тип клем | F2 |