
3 699 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 8 MB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 г |
| Висота | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 100.2 х 69.85 x 9.5 мм |
| Додаткова інформація | технологія паркування головок NoTouch |
| Максимальний рівень шуму | 21 дБ дБ |
| Місткість накопичувача | 1 ТБ |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | Scorpio Blue |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 1.5 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | немає даних |
| Час напрацювання на відмову | немає даних |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 130 Мб/с |