
958,53 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 16 MB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Стан | Refurbished |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 540 г |
| Висота | 20.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відновлений | Да |
| Габарити | 146.99 х 101.6 х 20 мм |
| Додаткова інформація | - |
| Максимальний рівень шуму | 27.5 дБ дБ |
| Місткість накопичувача | 500 ГБ |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 5°C до 60°C |
| Середній час пошуку | 8,5 мс |
| Серія | BarraCuda |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 8 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | немає даних |
| Час напрацювання на відмову | немає даних |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 300 Мб/с |