
2 255,36 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 128 MB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 85 г |
| Висота | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 100.35 х 69.85 х 7 мм |
| Додаткова інформація | - |
| Максимальний рівень шуму | немає даних дБ |
| Місткість накопичувача | 500 ГБ |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | Barracuda Pro |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 1.9 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | 0.7 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | немає даних |
| Час напрацювання на відмову | 600 000 рік |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 160 Мб/с |