
5 356,48 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 64 MB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Стан | Refurbished |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 626 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відновлений | Да |
| Габарити | 146.99 х 101.6 х 26.11 мм |
| Місткість накопичувача | 2 ТБ |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Середній час пошуку | 4,16 мс |
| Серія | BarraCuda |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 5.9 Вт |
| Тип | HDD |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |