


15 870,77 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 630 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 146 x 101 x 26.1 мм |
| Додаткова інформація | інноваційна мікропрограма ImagePerfect |
| Максимальний рівень шуму | 29 дБ дБ |
| Місткість накопичувача | 8 ТБ |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Середній час пошуку | 6 мс |
| Серія | SkyHawk AI Surveillance |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 5.3 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.25 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 3.4 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | немає даних |
| Час напрацювання на відмову | 100000 рік |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 180 Мб/с |