

8 859,34 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 490 г |
| Висота | 20.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 146.99 х 101.85 х 20.2 мм |
| Додаткова інформація | інноваційна мікропрограма ImagePerfect |
| Максимальний рівень шуму | 22 дБ дБ |
| Місткість накопичувача | 4 ТБ |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | SkyHawk |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 3.7 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.25 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 2.5 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | немає даних |
| Час напрацювання на відмову | 100000 рік |
| Швидкість обертання шпинделя | 5900 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 180 Мб/с |