



8 589,75 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 490 г |
| Висота | 20.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 146.99 х 101.6 х 20.17 мм |
| Додаткова інформація | оснащені технологією багаторівневого кешування MTC |
| Максимальний рівень шуму | 34 дБ дБ |
| Місткість накопичувача | 4 ТБ |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | BarraCuda |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 3.7 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.5 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 2.5 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 80 Gs / при зберіганні: 300 Gs |
| Час напрацювання на відмову | немає даних |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 190 Мб/с |