


3 664,96 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 64 MB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 115 г |
| Висота | 9.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 100.35 х 69.85 х 9.5 мм |
| Додаткова інформація | продуктивність покращена за рахунок застосування технології адаптивної пам'яті Seagate Adaptive Memory |
| Максимальний рівень шуму | 26 дБ дБ |
| Місткість накопичувача | 1 ТБ |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | 12 мс |
| Серія | Seagate Solid State Hybrid |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 2.5 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | SSHD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 350 Gs / при зберіганні: 1000 Gs |
| Час напрацювання на відмову | 600 000 рік |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 600 Мб/с |