






39 000 ₴
Game-X SNAPFIRE — швидке та стабільне ігрове складання для кіберспорту та Full HD геймінгу. Основа системи — сучасний процесор AM5, який забезпечує високий FPS і швидкий відгук в іграх, навіть у поєднанні з доступною відеокартою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість потоків процесора | 20 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4.7 МГц |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Об'єм кешу L2 | 3 Мб |
| Об'єм кешу L3 | 32 МБ |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5200 МГц |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | GTX 1660 super |
| Об`єм відеопам'яті | 6000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Встановлення двох і більше відеокарт | Так |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | NVMe SSD M.2 |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Корпус | |
| Типорозмір | Full-Tower |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Білий |