






53 580 ₴
Game-X PEAKSHOT — це вже не просто ігровий ПК, а повноцінна продуктивна система з потужним процесором Ryzen 7. Збирання дає високий FPS у кіберспорті, стабільну роботу в важких іграх і запас під стримінг.
Головний акцент — сильний процесор + актуальна відеокарта, що дає максимально рівний і високий FPS.
| Гра | FPS |
|---|---|
| Counter-Strike 2 | 350–450 |
| Valorant | 400+ |
| Fortnite | 220–260 |
| Warzone | 160–190 |
| Apex Legends | 180–210 |
| GTA V | 160–190 |
| Cyberpunk 2077 | 95–115 (DLSS) |
| Rust | 130–160 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість потоків процесора | 20 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 5 МГц |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Об'єм кешу L2 | 3 Мб |
| Об'єм кешу L3 | 16 МБ |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5200 МГц |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 8000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Встановлення двох і більше відеокарт | Так |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | NVMe SSD M.2 |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Корпус | |
| Типорозмір | Full-Tower |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Білий |