









8 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Колір | Білий |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 22.5 кг |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 720-1170 мм мм |
| Висувна поліця для клавіатури | відсутня |
| Висувні ящики | відсутні |
| Відкриті полиці | відсутні |
| Кабельне введення | є |
| Матеріал рами | Сталь |
| Матеріал стільниці | ABS-пластик, МДФ |
| Надставка | є |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Підставка під системний блок | відсутня |
| Регулятор висоти | з регулятором висоти |
| Регулятор нахилу | відсутній |
| Світлодіодне підсвічування | без підсвічування |
| Форма | Прямокутна |