


899 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вага загальна | 0.9 кг |
| Габарити загальні | 245 х 216 х 111 мм |
| Габарити сабвуфера | 234 х 102 х 107 мм |
| Габарити сателітів | 100 х 103 х 70 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | немає даних |
| Діаметр динаміків сателітів | немає даних |
| Живлення | від USB |
| Кардридер | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість смуг | немає даних |
| Матеріал корпусу сабвуфера | пластик |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Потужність | 16 Вт кВт |
| Потужність сабвуфера | 10 Вт |
| Потужність сателітів | 2 х 3 Вт |
| Пульт ДК | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >30 дБ |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 4.0 |
| Час роботи | - |
| Частотний діапазон | 150 – 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | немає даних |