









37 930,25 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 2 |
| USB Type-C | відсутній |
| Інтерфейс під'єднання | PCI-Express 5.0 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Відновлена | Немає |
| Графічний чіп | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Довжина відеокарти | 288 мм |
| Додаткове живлення | 3х8-pin |
| Колір | Black |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Наявність підсвічування | з підсвічуванням |
| Наявність розгону (ОС) | без розгону |
| Обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Призначення | ігрова |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | немає |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Серія AMD | Radeon RX 9000 Series |
| Серія Nvidia | - |
| Система охолодження | активна |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Частота пам'яті, МГц | 20000 |
| Частота ядра, МГц | Boost Clock: 2970 MHz; Game Clock: 2400 MHz |
| Шина пам'яті | 256 біт |