








24 556 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerColor |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| USB Type-C | відсутній |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Відновлена | Немає |
| Графічний чіп | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Довжина відеокарти | 310 мм |
| Додаткове живлення | 1х8-pin |
| Інтерфейс під'єднання | PCI-Express 5.0 |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 2 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 3 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Призначення | ігрова |
| Наявність підсвічування | з підсвічуванням |
| Наявність розгону (ОС) | з розгоном |
| Обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Підтримка Nvidia SLI | немає |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Серія AMD | Radeon RX 9000 Series |
| Серія Nvidia | - |
| Система охолодження | активна |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Колір | white |
| Частота пам'яті, МГц | 20000 |
| Частота ядра, МГц | Boost Clock: 3310 MHz / Game Clock: 2620 MHz |
| Шина пам'яті | 128 біт |