


13 499 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вага загальна | 7.29 кг |
| Час роботи | - |
| Габарити сабвуфера | 207 х 255 х 404 мм |
| Габарити сателітів | 118 х 148 х 166 мм |
| Кардридер | немає |
| Матеріал корпусу | дерево, пластик |
| Матеріал корпусу сабвуфера | МДФ, пластик |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Живлення | від мережі |
| Потужність сабвуфера | немає даних |
| Потужність сателітів | немає даних |
| Пульт ДК | немає |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 40 — 18 000 Гц |