
3 363,30 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Field |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | є |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | є |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | немає |
| S/PDIF | немає |
| USB | є |
| USB Type-A | немає |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | немає даних |
| Вага загальна | немає даних |
| Час роботи | - |
| Габарити загальні | - |
| Габарити сабвуфера | 290 х 250 х 200 мм |
| Габарити сателітів | 180 х 110 х 105 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | 5.25" |
| Діаметр динаміків сателітів | 3" |
| Кардридер | є |
| Кількість смуг | немає даних |
| Комплект постачання | 2 динаміка-сателіта, сабвуфер, керівництво користувача |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу сабвуфера | пластик |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Живлення | від мережі |
| Підсвітка | є |
| Потужність сателітів | 2 х 12 Вт |
| Пульт ДК | є |
| Сабвуфер | є |
| Співвідношення сигнал/шум | >70 дБ |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон сабвуфера | немає даних |
| Частотний діапазон | 40 – 20 000 Гц |