




2 799 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | є |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | немає |
| S/PDIF | немає |
| USB | немає |
| USB Type-A | немає |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вага загальна | 0.99 кг |
| Час роботи | - |
| Габарити загальні | 241 х 124 х 90 мм |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | 241 х 90 х 124 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | немає даних |
| Кардридер | немає |
| Кількість смуг | немає даних |
| Комплект постачання | колонки, адаптер живлення, документація |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Живлення | від мережі |
| Підсвітка | немає |
| Потужність сателітів | 2 х 5 Вт |
| Пульт ДК | немає |
| Сабвуфер | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
| Частотний діапазон | немає даних |