




66 768 ₴
64 768 ₴
Game-X NIGHTPULSE — готовий ігровий комплект для тих, хто хоче відразу отримати повноцінний сетап без добору комплектуючих і периферії окремо. Система побудована на сучасній платформі AM5 і RTX-графіці нового покоління, що дає високий FPS у кіберспорті та комфортний геймінг у сучасних AAA-проєктах.
Головна фішка комплекту — швидкий 200Hz IPS монітор MSI, завдяки якому розкривається весь потенціал Ryzen 7500F і RTX 5060 Ti.
MSI MAG 242F IPS 23.8" 200Hz
Hator Hyperpunk 3 Black
Hator Pulsar 3 Pro Black
Hator Icefall Black
| Гра | FPS |
|---|---|
| Counter-Strike 2 | 320–400 |
| Valorant | 400+ |
| Fortnite | 220–260 |
| Apex Legends | 180–220 |
| Warzone | 140–170 |
| GTA V | 180–220 |
| Cyberpunk 2077 | 85–105 |
| Rust | 140–170 |
| PUBG | 180–220 |
| Dota 2 | 300+ |
✔ Гарантия на комплект
✔ Повністю готовий до роботи
✔ Стрес-тестування перед відправленням
✔ Можливість апгрейду
✔ Trade-IN старого ПК
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Україна |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість потоків процесора | 12 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L2 | 512 кб |
| Об'єм кешу L3 | 32 МБ |
| Чіпсет | AMD A620 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 128 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Сенсорний екран | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| Світлодіодна підсвітка екрану | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 8000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Встановлення двох і більше відеокарт | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | NVMe SSD M.2 |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Слоти розширення і карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Ні |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Наявність GPS | Ні |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Наявність колонок | Ні |
| Веб-камера | Ні |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Товщина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світлодіодна підсвітка екрана | Так |