





44 420 ₴
43 420 ₴
Ryzen 5 5500X3D | RTX 3060 Ti | 16GB DDR4 | NVMe SSD
Game-X CACHESTRIKE PRO — посилена версія збирання з X3D-процесором і потужнішою RTX-графікою. Головна ідея — максимально стабільний FPS завдяки L3 Cache + високий графічний потенціал RTX 3060 Ti.
Це вже не просто бюджет — це впевнений mid-level для Full HD і 1440p.
| Гра | FPS |
|---|---|
| Counter-Strike 2 | 260–320 |
| Valorant | 300+ |
| Fortnite | 180–220 |
| GTA V | 160–190 |
| Apex Legends | 160–190 |
| Warzone | 130–160 |
| Rust | 120–150 |
| Cyberpunk 2077 | 80–100 (DLSS) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість потоків процесора | 12 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L2 | 2 Мб |
| Чіпсет | AMD B550 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5500X3D |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | GeForce RTX 3060 Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 8000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Встановлення двох і більше відеокарт | Так |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | NVMe SSD M.2 |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Графічний чипсет | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |