





37 670 ₴
Game-X CACHESTRIKE — складання з головним акцентом на процесор зі збільшеним L3-кешем (X3D). Це ключова перевага в іграх: стабільніший FPS, менше просадок і швидкий відгук у динаміці.
Навіть із доступною відеокартою система показує впевнений результат саме завдяки кеш-пам'яті процесора.
| Гра | FPS |
|---|---|
| Counter-Strike 2 | 240–300 |
| Valorant | 300+ |
| Fortnite | 140–170 |
| GTA V | 130–150 |
| Apex Legends | 130–150 |
| Warzone | 100–120 |
| Rust | 100–120 |
| Cyberpunk 2077 | 55–70 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість потоків процесора | 12 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L2 | 2 Мб |
| Чіпсет | AMD B450 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5500X3D |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | GTX 1660 super |
| Об`єм відеопам'яті | 6000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Встановлення двох і більше відеокарт | Так |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | NVMe SSD M.2 |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Графічний чипсет | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |