
1 299 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 12 А·г |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 3.6 А |
| Максимальний струм розряду | 180 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 40 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F2 |