








21 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANDA Seat |
| Цвет | Темно-серый |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 33.5 кг |
| Вбудовані механізми | механізм Multi-functional Tilt |
| Граничний кут нахилу спинки | 135° |
| Для дітей | Нет |
| Каркас | Металл |
| Оббивка | тканина |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулировка высоты сиденья | є |
| Регулювання кута нахилу спинки | з регулюванням кута нахилу спинки |
| Регулювання підлокітників | з регулюванням підлокітників |
| Розміри сидіння | 49 х 47 см |
| Розміри спинки | 54 х 82 см |
| Тип | геймерське крісло |