18 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANDA Seat |
| Цвет | Темно-серый |
| Максимально допустимая нагрузка | 200 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 29 кг |
| Вбудовані механізми | механізм Multi-functional Tilt |
| Граничний кут нахилу спинки | 165° |
| Каркас | Металл |
| Оббивка | тканина |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулировка высоты сиденья | є |
| Регулювання підлокітників | з регулюванням підлокітників |
| Розміри сидіння | 53 х 44 - 51 х 57 см |
| Розміри спинки | 56.5 х 87 см |
| Тип | геймерське крісло |