18 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANDA Seat |
| Цвет | Черный |
| Максимально допустимая нагрузка | 200 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 31 кг |
| Вбудовані механізми | механізм Multi-functional Tilt |
| Граничний кут нахилу спинки | 165° |
| Каркас | Металл |
| Оббивка | PVC |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулировка высоты сиденья | є |
| Регулювання кута нахилу спинки | з регулюванням кута нахилу спинки |
| Регулювання підлокітників | з регулюванням підлокітників |
| Розміри сидіння | 44.5 х 51 см |
| Розміри спинки | 56.5 х 87 см |
| Тип | геймерське крісло |