







8 284,10 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Patriot |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Скорость записи | 320 Мб/сек |
| Скорость считывания | 450 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 40 000/40 000 |
| TBW (ресурс записів) | 400 TБ |
| Интерфейс | SATAIII |
| Габарити | 100 х 69 x 7 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM |
| Энергопотребление | немає даних |
| Контроллер | Phison S11 |
| Наличие подсветки | немає |
| Объем накопителя | 960 ГБ |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Серия | Patriot Burst Elite |
| Споживання енергії | 4.3 Вт |
| Тип памяти | TLC |
| Ударопрочность | є |
| Время наработки на отказ | 2 млн годин |