




5 999 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ProLogiX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 20.8 кг |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 75 А·г |
| Цвет | Белый |
| Максимальний струм заряду | 18.75 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | немає даних |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клем | T14 |