
23 346,50 ₴
22 845,50 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Must |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 27 кг |
| Высота | 177 мм |
| Длина | 485.5 мм |
| Ширина | 442 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 100 А·г |
| Цвет | чорний/білий |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наличие дисплея | LCD |
| Номинальное напряжение | 25.6 В |
| Номінальна робоча температура | 0-45°C |
| Робочий діапазон температур | от -10°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | немає даних |