
3 326,66 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 64 MB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Состояние | Refurbished |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 440 г |
| Высота | 26.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Відновлений | Да |
| Габарити | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Дополнительная информация | технологія паркування головок NoTouch |
| Максимальный уровень шума | 30 дБ дБ |
| Місткість накопичувача | 1 ТБ |
| Назначение | для комп'ютерів |
| Рабочая температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | 8,9 мс |
| Серия | WD Blue |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 6.8 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 1.2 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 6.1 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | в робочому стані: 30 Gs / при зберіганні: 350 Gs |
| Время наработки на отказ | 300 000 год |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/хв |
| Скорость передачи данных | 150 Мб/с |