

30 835 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WD |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 512 MB |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 690 г |
| Высота | 26.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Відновлений | Нет |
| Габарити | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Дополнительная информация | ексклюзивна технологія Western Digital AllFrame |
| Максимальный уровень шума | 32 дБ дБ |
| Місткість накопичувача | 22 ТБ |
| Рабочая температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серия | Purple Pro |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 6.9 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 1.2 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 5.6 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | немає даних |
| Время наработки на отказ | 2 500 000 год |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/хв |
| Скорость передачи данных | 265 Мб/с |