
19 822,50 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WD |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 512 MB |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 715 г |
| Высота | 26.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Відновлений | Нет |
| Габарити | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Дополнительная информация | підтримують до 64 однострумові камери високої чіткості, а також багато сучасних камери з технологією штучного інтелекту |
| Максимальный уровень шума | немає даних дБ |
| Місткість накопичувача | 10 ТБ |
| Рабочая температура | від 0°C до 65°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серия | Purple Pro |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 9.1 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.3 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | немає даних |
| Время наработки на отказ | 2 500 000 год |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/хв |
| Скорость передачи данных | 265 Мб/с |