

9 693,20 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WD |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 256 MB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 570 г |
| Высота | 26.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Відновлений | Нет |
| Габарити | 101.6 x 147 x 26.1 мм |
| Дополнительная информация | технологія IntelliSeek дозволяє знизити шум і вібрацію, які призводять до пошкоджень |
| Максимальный уровень шума | 25 дБ дБ |
| Місткість накопичувача | 4 ТБ |
| Назначение | для комп'ютерів |
| Рабочая температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серия | WD Blue |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 4.7 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | в робочому стані: 70 Gs / при зберіганні: 250 Gs |
| Время наработки на отказ | немає даних |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/хв |
| Скорость передачи данных | 180 Мб/с |