



8 598,12 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WD |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 256 MB |
| Назначение | Для сетевых хранилищ |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 570 г |
| Высота | 26.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Відновлений | Нет |
| Габарити | 101.6 x 147 x 26.1 мм |
| Дополнительная информация | - |
| Максимальный уровень шума | 27 дБ дБ |
| Місткість накопичувача | 4 ТБ |
| Рабочая температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | 8,9 мс |
| Серия | WD Red |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 4.8 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.4 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 3.1 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | в робочому стані: 65 Gs / при зберіганні: 250 Gs |
| Время наработки на отказ | 1 000 000 год |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/хв |
| Скорость передачи данных | немає даних |