
2 255,36 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 128 MB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 85 г |
| Высота | 7 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Відновлений | Нет |
| Габарити | 100.35 х 69.85 х 7 мм |
| Дополнительная информация | - |
| Максимальный уровень шума | немає даних дБ |
| Місткість накопичувача | 500 ГБ |
| Назначение | Для ноутбуков |
| Рабочая температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серия | Barracuda Pro |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 1.9 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | 0.7 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | немає даних |
| Время наработки на отказ | 600 000 год |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/хв |
| Скорость передачи данных | 160 Мб/с |