
16 739 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 256 MB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 720 г |
| Высота | 26.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Відновлений | Нет |
| Габарити | 146.99 х 101.85 х 26.11 мм |
| Дополнительная информация | оптимізовано для мережевих сховищ AgileArray |
| Максимальный уровень шума | 30 дБ дБ |
| Місткість накопичувача | 8 ТБ |
| Назначение | для комп'ютерів |
| Рабочая температура | від 0°C до 65°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серия | IronWolf Pro |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 10.1 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 1 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 7.8 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | в робочому стані: 70 Gs / при зберіганні: 300 Gs |
| Время наработки на отказ | 2 000 000 год |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/хв |
| Скорость передачи данных | 255 Мб/с |