


15 870,77 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 256 MB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 630 г |
| Высота | 26.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Відновлений | Нет |
| Габарити | 146 x 101 x 26.1 мм |
| Дополнительная информация | інноваційна мікропрограма ImagePerfect |
| Максимальный уровень шума | 29 дБ дБ |
| Місткість накопичувача | 8 ТБ |
| Рабочая температура | від 0°C до 65°C |
| Середній час пошуку | 6 мс |
| Серия | SkyHawk AI Surveillance |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 5.3 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.25 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 3.4 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | немає даних |
| Время наработки на отказ | 1 000 000 год |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/хв |
| Скорость передачи данных | 180 Мб/с |