



4 538,91 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 64 MB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 400 г |
| Высота | 20.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Відновлений | Нет |
| Габарити | 146.99 х 101.6 х 20.17 мм |
| Дополнительная информация | оснащені технологією багаторівневого кешування MTC |
| Максимальный уровень шума | 27 дБ дБ |
| Місткість накопичувача | 1 ТБ |
| Назначение | для комп'ютерів |
| Рабочая температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | 4,16 мс |
| Серия | BarraCuda |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 5.3 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.94 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 4.6 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | в робочому стані: 80 Gs / при зберіганні: 350 Gs |
| Время наработки на отказ | немає даних |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/хв |
| Скорость передачи данных | 210 Мб/с |