
3 834,11 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 64 MB |
| Назначение | Для сетевых хранилищ |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 200 г |
| Высота | 15 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Відновлений | Нет |
| Габарити | 100.45 х 70.1 х 15 мм |
| Дополнительная информация | - |
| Максимальный уровень шума | 28 дБ дБ |
| Місткість накопичувача | 1 ТБ |
| Рабочая температура | від 5°C до 60°C |
| Середній час пошуку | 8 мс |
| Серия | Seagate Constellation.2 |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 5.4 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | в робочому стані: 70 Gs / при зберіганні: 400 Gs |
| Время наработки на отказ | 1 400 000 год |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/хв |
| Скорость передачи данных | немає даних |