


3 664,96 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 64 MB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 115 г |
| Высота | 9.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Відновлений | Нет |
| Габарити | 100.35 х 69.85 х 9.5 мм |
| Дополнительная информация | продуктивність покращена за рахунок застосування технології адаптивної пам'яті Seagate Adaptive Memory |
| Максимальный уровень шума | 26 дБ дБ |
| Місткість накопичувача | 1 ТБ |
| Назначение | Для ноутбуков |
| Рабочая температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | 12 мс |
| Серия | Seagate Solid State Hybrid |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 2.5 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | SSHD |
| Ударопрочность | в робочому стані: 350 Gs / при зберіганні: 1000 Gs |
| Время наработки на отказ | 600 000 год |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/хв |
| Скорость передачи данных | 600 Мб/с |