






5 669 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 83.33А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| Molex | 3 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | немає |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 4 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 6 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вес | 2.3 кг |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Габарити | 150х150х85 мм |
| Довжина кабеля | MB (20+4) pin - 600 мм; CPU (4+4) pin - 650 + 150 мм; PCIE (6+2) pin - 2 x 600 + 150 + 150 мм; 16 PIN PCIe GEN5 - 600 мм; Molex - 400 + 150 + 150 мм; SATA - 2 x 450 + 150 + 150 мм |
| ККД | немає даних |
| Цвет | Черный |
| Модульне підключення | з модульним підключенням |
| Наличие подсветки | без підсвічування |
| Охлаждение | 1х135 мм |
| Мощность | 1000 Вт кВт |
| Уровень шума | немає даних |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |