






5 949 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GamerStorm |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 83.3А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 22А |
| +5V | 22А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| Molex | 2 |
| NLO (робота без навантаження) | є |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 3 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 8 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вес | немає даних |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Габарити | 150х150х86 мм |
| Довжина кабеля | MB (24) pin - 550 мм; CPU (4+4) pin - 700 мм; PCIE (12+4) pin - 600 мм; PCIE (6+2) pin - 550 мм; SATA + Molex - 450 + 120 + 120 + 120 + 120 мм |
| ККД | 90% |
| Цвет | Черный |
| Модульне підключення | з модульним підключенням |
| Наличие подсветки | без підсвічування |
| Охлаждение | 1х135 мм |
| Мощность | 1000 Вт кВт |
| Уровень шума | немає даних |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |