


3 069,50 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Швидкість запису | 1200 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 3200 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | немає даниих |
| TBW (ресурс записів) | 100 TБ |
| Габарити | 80 х 22 х 2.3 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | - |
| Енергоспоживання | читання: 4.2 Вт; запис: 3.0 Вт |
| Контролер | немає даних |
| Наявність підсвічування | немає |
| Об'єм накопичувача | 256 ГБ |
| Підтримка NVMe | є |
| Серія | - |
| Споживання енергії | до 4.2 Вт |
| Тип пам'яті | 3D NAND |
| Ударостійкість | немає |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |