





116 000 ₴
113 680 ₴
Характеристики:
Комплектацію можна змінювати відповідно до ваших уподобань зв'язавшись з менеджером! TRADE-IN! Безкоштовний прорахунок збірки!
| Основні | |
|---|---|
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість потоків процесора | 16 |
| Виробник | Chieftec |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 5600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Модель процесора | Ryzen 7 9850X3D |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 6000 МГц |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 16000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | NVMe SSD M.2 |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |