









6 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GamePro |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | Нейлон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 18 кг |
| Вбудовані механізми | механізм Butterfly |
| Граничний кут нахилу спинки | 160° |
| Каркас | Металл |
| Цвет | чорний з червоним |
| Оббивка | тканина |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулировка высоты сиденья | є |
| Регулювання підлокітників | з регулюванням підлокітників |
| Розміри сидіння | 40 х 51 см |
| Розміри спинки | 135 х 56.5 см |
| Тип | геймерське крісло |