


999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GamePro |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вага загальна | 0.9 кг |
| Габарити загальні | 245 х 216 х 111 мм |
| Габарити сабвуфера | 234 х 102 х 107 мм |
| Габарити сателітів | 100 х 103 х 70 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | немає даних |
| Діаметр динаміків сателітів | немає даних |
| Питание | від USB |
| Кардридер | немає |
| Цвет | Черный |
| Количество полос | немає даних |
| Матеріал корпусу сабвуфера | пластик |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Мощность | 16 Вт кВт |
| Потужність сабвуфера | 10 Вт |
| Потужність сателітів | 2 х 3 Вт |
| Пульт ДК | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >30 дБ |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 4.0 |
| Время работы | - |
| Частотный диапазон | 150 – 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | немає даних |