




9 998 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудовані механізми | газліфт |
| Вес | 20 кг |
| Граничний кут нахилу спинки | 160° |
| Каркас | Металл |
| Крестовина | немає даних |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Оббивка | шкіра PU |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулировка высоты сиденья | є |
| Регулювання кута нахилу спинки | є |
| Регулювання підлокітників | є |
| Розміри сидіння | 54.5 х 49 х 11 см |
| Розміри спинки | 82 х 55.5 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Цвет | чорний з рожевим |