





11 909 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 90 000/80 000 |
| TBW (ресурс записів) | 600 TБ |
| Время наработки на отказ | 2 млн годин |
| Габарити | 100.1 x 69.85 x 7 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM |
| Интерфейс | SATAIII |
| Контроллер | SM2259 |
| Наличие подсветки | немає |
| Объем накопителя | 1 ТБ |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Серия | Kingston KC600 |
| Скорость записи | 520 МБ/сек |
| Скорость считывания | 550 МБ/сек |
| Споживання енергії | до 3.2 Вт |
| Тип памяти | 3D TLC |
| Ударопрочность | є |
| Энергопотребление | зчитування: 1.3 Вт; запис: 3.2 Вт; очікування: 0.06 Вт |