







13 599 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stPlayer |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудовані механізми | механізм Frog, нахил спинки, газліфт |
| Вес | 22.2 кг |
| Граничний кут нахилу спинки | 155° |
| Каркас | Металл |
| Максимально допустимая нагрузка | 160 кг |
| Оббивка | шкіра PU |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулировка высоты сиденья | є |
| Регулювання кута нахилу спинки | є |
| Регулювання підлокітників | є |
| Розміри сидіння | 53.5 х 50 см |
| Розміри спинки | 92 х 58 см |
| Тип | геймерське крісло |